Masz pytanie, uwagę lub sugestię?

Napisz do nas

Masz pytania?
Pomożemy

Masz wątpliwości związane z udziałem w konkursie? ‍Rozważasz dołączenie jako partner IV edycji? A może chcesz zadać inne pytania związane z wydarzeniem? Napisz do nas.

Nasz zespół ekspertów jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci niezbędnej pomocy.

NAPISZ DO NAS


kontakt@peopleinnovation.pl – a my odpowiemy i pomożemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Jeśli nie lubisz pisać e-maili – odezwij się do Artura Dzięgielewskiego za pośrednictwem LinkedIn.

Pozostańmy w kontakcie

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności w mediach społecznościowych. Będziesz mógł(a) na bieżąco śledzić nasze najnowsze aktualności dotyczące People Innovation.

Znajdziesz nas na Facebook i LinkedIn. Zachęcamy do polubienia naszych stron, obserwowania postów i udostępniania ich dalej, aby pomóc nam dotrzeć do większej liczby osób.

Dołącz do nas już teraz i bądź częścią naszej społeczności w mediach społecznościowych

FAQs

Dla kogo jest konkurs People Innovation?

Konkurs People Innovation jest dla każdego, kto w swojej firmie wdrożył innowacyjny projekt w obszarze zarządzania talentami. Najczęściej biorą w nim udział przedstawiciele działów HR, ale nie tylko.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie People Innovation?

Projekty związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim to jeden z kluczowych elementów wpływających na rozwój każdej firmy. Misją plebiscytu People Innovation jest promocja działań z obszaru HR, które w realny sposób wpływają na polepszenie warunków pracy, wzrost satysfakcji i zaangażowania pracowników. Wzięcie udziału w konkursie to nie tylko szansa na uzyskanie nagród i wyróżnień, ale także szereg innych korzyści. To doskonała okazja do promocji firmy i jej osiągnięć w obszarze HR, a także zwiększenia widoczności i rozpoznawalności organizacji.

Jak zgłosić projekt?

Wystarczy wejść na stronę internetową i kliknąć przycisk - Chcę zgłosić projekt, który będzie aktywny od 15.05.2024 r. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez tę procedurę.

Czy udział w People Innovation jest płatny?

Udział w konkursie jest bezpłatny, jedyne co musisz zainwestować - to czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W konkursie można wygrać wartościowe nagrody.

Co nowego w tegorocznej edycji?

Więcej informacji już wkrótce!

Czy finał konkursu odbędzie się online?

Tegoroczny finał plebiscytu odbędzie się stacjonarnie 22 października we Wrocławiu. Bilety na konferencje dostępne od 12.06.2024 r.

O jakich datach warto pamiętać?

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji People Innovation już 15 maja. Chętni do wzięcia udziału w konkursie będą mieli czas do 8 września. Zwieńczeniem będzie uroczysta gala, która odbędzie się we wtorek, 22 października we Wrocławiu, a sprzedaż biletów na konferencję w zakładce Konferencja wystartuje 12.06.2024 r.